Teonic srl angajează Vânzător - Gestionar în vederea dezvoltării unui nou proiect:

Descrierea postului:

  • activitate specifică unui magazin cu flux continuu de intrări și ieșiri
  • consiliază clientul pentru produsele din portofoliu
  • primește și pregătește comenzile
  • organizează marfa din rafturi
  • propune comenzi de aprovizionare pentru mărfurile care au stoc redus

Se oferă:

  • salariu motivant
  • bonuri de masă
  • mediu de lucru stabil
  • cursuri gratuite de inițiere și perfecționare
  • posibilitatea de avansare într-o companie în dezvoltare

Cerințe:

  • studii minim liceu
  • cunoștințe economice
  • cunoștințe medii sau avansate utilizare PC
  • bune abilități de comunicare
  • spirit comercial
  • simț tehnic
  • atenție distributivă

Constituie avantaje:

  • carnet categorie B
  • cunoașterea limbii engleze
  • experiență de lucru în magazine de bricolaj

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la:

  • fax: 0250 739973
  • email: hr@teonic.ro cu subiectul Angajare pana la data de 25 iunie 2014

Angajarea se face pe bază de interviu și test practic, ora și data se va comunica telefonic fiecărui candidat selectat.